Інклюзивно-ресурсні центри

Нормативно-правова база

Автоматизована система підтримки діяльності
інклюзивно-ресурсних центрів
  1. Отримання логінів і паролів для доступу до порталу zp.isuo.org. Для отримання логінів і паролів потрібно надіслати офіційний лист на адресу isuo@osvita.zp.ua з переліком спіробітників, які будуть працювати з порталом. В листі потрібно вказати: П.І.Б. повністю співробіника, посаду, контактний телефон (мобільний, робочий), активний e-mail. На вказаний e-mail співробітника буде надіслано логін і пароль для доступу до системи.
  2. Актуалізація інформації на візитці інклюзивно-ресурсного центру на порталі zp.isuo.org. Для актуалізації інформації потрібно увійти на портал з логіном та паролем директора ІРЦ та на візитці натиснути кнопку "Редагувати", після оновлення інформації зберегти зміни.
  3. Ознайомлення з можливостями системи. З основними можливостями системи для працівників інклюзивно-ресурсних центрів можливо ознайомитися в посібнику за посиланням. З основними можливостями системи для батьків можливо ознайомитися в посібнику за посиланням. З основними можливостями системи для працівників закладів загальної середньої освіти можливо ознайомитися в посібнику за посиланням.
  4. Використання можливостей системи в роботі інклюзивно-ресурсного центру.
Comments